SK|EN

Návrhy interiérov

AKO POSTUPUJEME

KROK 1 

  • Na základe Vami dodaných podkladov a informácií vypracujeme pre Vás cenovú ponuku. 

KROK 2

  • Keď cenovú ponuku akceptujete, pripravíme pre Vás Zmluvu o dielo, dotazník a stanovíme zálohu podľa typu a výmer miestností.

KROK 3

  • Následne vypracujeme projektovú dokumentáciu, vrátane podrobnej špecifikácie navrhovaného zariadenia.Odporučíme Vám vhodných dodávateľov a zhotoviteľov. Vypracujeme 3D vizualizácie Vášho budúceho interiéru.

KROK 4

  • Poskytneme odbornú pomoc vo fáze realizácie zariadenia Vášho interiéru.

 

 

Ak ste v texte nenašli všetky potrebné informácie, pozrite si odpovede na najčastejšie otázky (FAQ):

 

Aké podklady potrebujem na vypracovanie cenovej ponuky za návrh interiéru? V ideálnom prípade je to zakótovaný pôdorys predmetných miestností. Ak ho nemáte, postačujú aj Vami namerané rozmery. Veľkú výpovednú hodnotu majú aj fotografie predmetných priestorov.

Aké ďalšie informácie musím poskytnúť? V prvom rade informáciu o štýle, ktorý preferujete. Ak to neviete vyjadriť jedným slovom, môžete nám to podrobnejšie popísať, alebo poslať ilustračné fotografie. Samozrejme, potrebujeme poznať aj účel navrhovaných miestností.

Účtujete si za obhliadku a podrobné zameranie interiéru? Nie, za samotnú obhliadku neúčtujeme žiadny poplatok. V prípade dopravnej vzdialenosti nad 50 km od sídla nášho ateliéru si účtujeme dopravné náklady v sume 0,40 € za kilometer. Ak je však zákazník ochotný počkať, vieme urobiť obhliadku v rámci našich ďalších pracovných, ale aj súkromných aktivít na území SR bezplatne. V praxi tak boli dopravné náklady odpustené aj našim zákazníkom z Púchova, Ružomberka, či okolia Popradu.

Je potrebné vždy vykonať obhliadku? Samozrejme, ideálne je vykonať obhliadku. V prípade navrhovania jednej či dvoch miestností nám však skúsenosti hovoria, že vieme vytvoriť kvalitný návrh aj bez osobnej obhliadky, samozrejme pri poskytnutí vyššie spomínaných podkladov. Zákazníkom tak šetríme financie aj čas.

Nemusím si teda dať navrhovať interiér celého bytu, či domu? Vôbec nie, navrhneme Vám aj napríklad samotnú kúpeľňu s výmerou 5 m2.

Ak teda odsúhlasím cenovú ponuku, čo nasleduje? Po odsúhlasení cenovej ponuky Vás poprosíme o vyplnenie podrobnejšieho dotazníka. Zároveň pre Vás vypracujeme návrh Zmluvy o dielo. Po jej podpise a zložení zálohy vo výške 50% z celkovej sumy sa môžeme pustiť do práce.

Musím si dať urobiť kompletný projekt? Čo ak nepotrebujem 3D vizualizácie? Zákazníkom poskytujeme aj službu poradenstva pri zariaďovaní, či nákupe zariadenia, alebo doplnkov.